HydroKinesis - Hidrokinezi (Suya hükmetmek)

Psişik Olaylar ve Beyin Gücüne dair herşey

Kullanıcı avatarı
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İletiTarih: 12 Mayıs 2012 22:53
Konu daha önce açıldıysa öncelikle özür dilerim ..
Resim

HydroKinesis - Hidrokinezi:
Sıvı durumdaki bir maddenin moleküllerine nüfuz etme yeteneğidir. Pyrokinezinin aksine burada su oluşturmaktan bahsedemeyiz. Varolan su kütlesinin biçimini değiştirmek yani manipule etmek esas amaçtır.

Başlangıç itibariyle geliştirme teknikleri telekineziye benzeyebilir. örnek verecek olursak, bir su kütlesinin ortasındaki mantar tıpayı hareket ettirmek. Fakat dikkat edin, mantara odaklanmak değil, suya etki ederek mantarı oynatmak. Tıpkı girdaba yakalanan bir geminin sürekli dönmesi gibi.

burada "Bu zaten suya telekinezi uygulamak değil midir?" diyebilirsiniz. Evet aslında olabilir. fakat suyla gerçek bir bağlantı kurmlısınız, sadece maddeye yönelik bir fizik değil elemetin kendisiyle bir olmalısınız. Eğer gerçek yeteneğiniz suysa zaten egzersiz sıklığınıza göre, kısa bir sürede ilerleme kaydedebileceksiniz. Su hariç bir şey düşünmeden meditasyon yapın, yoğunlaşın. bütünüyle suyla kaplandığınızı, gerektiğinde suyun derinliklerinize daldığınızı hissedin. Su olun.

Egzersiz :
Resim

İçi su dolu orta ya da büyük boy camdan bir kase alın. Camdan, çünkü suyun tamamını görebilirsiniz. Mantar tıpa gibi su üstünde kolayca yüzebilen bir nesneyi üzerine yerleştirin. (Telekinezi alıştırmalarında önerilen iki ucuna kibrit çöpü batırılmış iğne gibi)
Şimdi sıra geldi işin en çok pratik ve imajinasyon isteyen bölümüne: Kasenizin karşısında gözlerinizi kapayın. Suyun enerjisini, serinliğini, titreşimlerini hissedin. Onun enerjisiyle kendinizinkini birleştirin. Zihninizde, suyla kurduğunuz enerji bağını hayal edin. Suyun sesini zihninizde duyun, zerafetini hissedin. Bu düşüncelerinizi zihninize kopyalayın ve suyla bir olun. Kendinizi hazır hissettiğiniz zaman gözleriniz açın. Fakat suyla kurduğunuz bağlantıyı kaybetmeyin. O senin bir parçan ve sen de onun. Enerjiyi, zihninizde tutun. Su hareketlenecektir... Ve şimdi, Sudan bir parçasın.. Ona istediğin emri verebilirsin. Kasenin içinde bir girdap oluşturduğunu hayal et. Gittikçe büyüyor ve sürekli hız kazanıyor. İşte o sensin... Bunu yapmayı başardığını hissettiğin ana kadar yapmaya devam et... Sabırlı ol, ilk bir kaç denemede olmuyorsa, ki olmaması muhetemeldir, daha çok egzersiz yap.
Ve sonra zihnini dinlendir.
Güç içinizde yeterki kullanmasını bilin!!

ALINTIDIR ...
Kullanıcı avatarı
İlgili
İlgili

İletiTarih: 13 Mayıs 2012 21:06
bende hidrokinezi yapabiliyorum suya odaklandığım zaman su titriyo
Kullanıcı avatarı
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: 13 Mayıs 2012 23:14
Merhaba,
Ben konuyu başka yönden ele almak istiyorum;
Bahsettiğiniz yöntem gördüğümüz, gözümüzün önünde elle tutabildiğimiz su için geçerli. Bense görmediğimiz suya hükmetmek yada onunla bir olup çıkarma konusunu tartışmak istiyorum. Ben yer altında bulunan miktarı ve yeri tespit edilememiş su kaynağını bulmak istiyorum. Sulamada veya içmede kullanılmak üzere yer altında bulunan suyu yer yüzüne çıkarmak için yöntemler araştırıyorum. Bunu radyokinezi v.s yöntemlerle yapan veya yaptığını iddaa eden kişiler çok var, yani bildiğiniz çubuk veya ağaç dalı yöntemi. Psişik Güçler Platformunda olan bizler, enerjinin varlığına ve gücüne inanan insanların oluşturduğu bir topluluğuz, enerji alanını veya suyun frekansını anlamaya öğrenmeye çalışarak, herhangi yardımcı araç kullanmadan su kaynaklarını bulma, derinlik, miktar ve yapısını bilme imkanını yakalamalıyız. Masaru Emoto- Suyun Gizli Mesajı kitabındaki gizemi anlamalı ve çözmeye çalışmalıyız.
Çoğu genç yaşta olan katılımcı arkadaşlara, bu yönde çalışmada bulunmalarını tavsiye ediyorum.
Yeraltı Su Kaynağını hissetmenin bir yolu olmalı ve bu yolda başarıya götürecek tavsiyelerinizi bekliyorum.

İlgili
İlgili

İletiTarih: 14 Mayıs 2012 12:04
Güzel Bir Paylaşım :)
Kullanıcı avatarı
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İletiTarih: 14 Mayıs 2012 12:20
Teşekkür ederim (: ...
Kullanıcı avatarı
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: 26 Mayıs 2012 21:17
su konusunu denemiştim...beynimi fazla zorluyorm..burnum flan kanıyor..basım aqrıyo..artk ara sıra yapıyorm...
Kullanıcı avatarı
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İletiTarih: 26 Mayıs 2012 21:30
anka77 yazdı:su konusunu denemiştim...beynimi fazla zorluyorm..burnum flan kanıyor..basım aqrıyo..artk ara sıra yapıyorm...

O kadar uğraşmasaydın keşke kendini çok zorluyorsun sanırım ..
Kullanıcı avatarı
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: 28 Mayıs 2012 21:22
Beyzanur1998 yazdı:
anka77 yazdı:su konusunu denemiştim...beynimi fazla zorluyorm..burnum flan kanıyor..basım aqrıyo..artk ara sıra yapıyorm...

ben bu işleri 10 yasındayken öğrendim..4 yıldır bulduqumu deniyorum..yani kendimi sandığın kadar zorlamıorm.merak etme :D :D
Kullanıcı avatarı
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-
İletiTarih: 22 Haziran 2012 12:12
Güzel paylaşım. Elementlere hükmederken aynı teknik kullanılır mı? Ateş sürekli hareket eden bir plazmadır çünkü..

anka77 yazdı:
Beyzanur1998 yazdı:

ben bu işleri 10 yasındayken öğrendim..4 yıldır bulduqumu deniyorum..yani kendimi sandığın kadar zorlamıorm.merak etme :D :D

Doğru kullanılan hiçbir enerji doğrudan vücuda zarar vermez.Versede bu kadar vermez.. Burnun kanaması demek; önce kağıdı çevirip sonra kendini uçurmaya çalışmak demek resmen.. Birde 4 yıl yaptığını belirtmişsin.. Bu zayıflığını gösterir. Çünkü benim bile başım döndü en fazla, o da kaç sene önce oldu.. Doğru aktarım ve (biraz) farkındalık çalışması işine yarar. Farkındalıktan kastım; Sadece yaptığın işe odaklanmak doğru değildir. Aynı zamanda zamanın ortamın ısısının ortamdaki seslerin farkında olman gerekir.
Kullanıcı avatarı
İlgili
İlgili

İletiTarih: 09 Temmuz 2012 18:44
possimpible

2 yıldır psişik ile ilgili bir kaç şey biliyorum ama hiç bir şey yapamıyorum bana ne diceksin :) mrk ettim :D bi şeyi istemeden yapıyorum o kadar onu da söylemek istemiyorum malum söyleyince olmayan şeylerden olabilir ego yapınca azalan güçler gibi
Kullanıcı avatarı
-Yasaklandı-
-Yasaklandı-
İletiTarih: 09 Temmuz 2012 18:52
sananne yazdı:possimpible

2 yıldır psişik ile ilgili bir kaç şey biliyorum ama hiç bir şey yapamıyorum bana ne diceksin :) mrk ettim :D bi şeyi istemeden yapıyorum o kadar onu da söylemek istemiyorum malum söyleyince olmayan şeylerden olabilir ego yapınca azalan güçler gibi

2 yıldır biliyorsun ama 2 yıldır inanmak istemiyorsun.. Çünkü inanırsan yaparsın..
Ve bunları ego yapsan ne olacak ki hem? Azalma falan yok dostum özel güç kullanmıyoruz:)
Kullanıcı avatarı
İlgili
İlgili

İletiTarih: 09 Temmuz 2012 18:55
Çok güzel bir paylaşım :)
Kullanıcı avatarı
İlgili
İlgili

İletiTarih: 10 Temmuz 2012 22:23
Possimpible yazdı:
sananne yazdı:possimpible

2 yıldır biliyorsun ama 2 yıldır inanmak istemiyorsun.. Çünkü inanırsan yaparsın..
Ve bunları ego yapsan ne olacak ki hem? Azalma falan yok dostum özel güç kullanmıyoruz:)

insanda ufacık bişe olunca acaba kaybolur mu diyor. inanmamamın bir nedeni yok hem inanıyor hem inanmıyorum değişik bir insanım beni inanmamaya yönelten bir şeyde kesin karar kılınamaması en basitinden psiwheel yapıcaksan ellerin sıcak olsun dediler. elim sıcak olunca psiwheel zaten dönüyor elini yaklastırmadan başlayamazsın diyorlar elimi koyunca bir şey düşünmesemde dönüyor.inanmamın nedeni de baş agrımı istediğim zaman geçiriyor olmam bide işte sölemediğim şey var o kadar ne ileri ne geri böyle işte azıcık burda takılıyorum bide :D
Kullanıcı avatarı
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İletiTarih: 10 Temmuz 2012 23:35
Darkprincess7 yazdı:Çok güzel bir paylaşım :)

Teşekkür ederim .. (:
Kullanıcı avatarı
İlgili
İlgili

İletiTarih: 20 Temmuz 2012 14:06
ben hala suya bise yapamıyorum
Kullanıcı avatarı
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İletiTarih: 20 Temmuz 2012 14:11
gumuskursun yazdı:ben hala suya bise yapamıyorum

Bunun için düzenli olarak hidrokinezi egzersizlerine devam etmelisin ..Kısa zamanda başarılı olursun ..
Kullanıcı avatarı
İlgili
İlgili

İletiTarih: 21 Temmuz 2012 12:38
ama bayadır deniyorum hicbise yapamıyorum
Kullanıcı avatarı
Yakından İlgili
Yakından İlgili

İletiTarih: 02 Ağustos 2012 19:54
gumuskursun yazdı:ama bayadır deniyorum hicbise yapamıyorum

Hiç bir şey yapamıyorum dememen gerek ..Bunu yapacağına inanman gerekiyor .İnanç çok önemli o yüzden yapamıyorum Yapamayacağım vs. gibi şeyler söylememelisin (: çalışmaya devam et derim ..
Kullanıcı avatarı
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: 04 Ağustos 2012 19:34
suyla ilgili yeteneğim varsa onu nasıl kullanabilirim? nasıl açığa çıkarabilirim?
Kullanıcı avatarı
Yoğun İlgili
Yoğun İlgili

İletiTarih: 04 Ağustos 2012 19:56
Paylaşımın güzel fakat yanlış bulduğum bir nokta var. Ben eskinin elementlerine "hükmetmek,bükmek" gibi sözleri yakıştırmıyorum. Onlar dünyanın başlangıcından beri olan şeyler, saygıyı hak eden yüce varlıklar. O yüzden elementlerle çalışırken izin isteyip, çalışmamız bittiğinde teşekkür edersek çok daha güzel olur.

Psişik Yetenekler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok